نکات پیامک تبلیغاتیبازاریابی از طریق اس ام اس از تلفن های همراه (خدمات پیام کوتاه) به طور فزاینده در اوایل 2000s در اروپا و بعضی از مناطق آسیا محبوب شد که کسب و شروع به جمع آوری شماره تلفن همراه و ارسال کردن می خواستم (یا ناخواسته) محتوا. به طور متوسط، پیام های کوتاه در عرض چند دقیقه چهار به عنوان خوانده شده، آنها را بسیار قابل تبدیل.

در طول چند سال گذشته بازاریابی SMS تبدیل به یک کانال پیامک تبلیغاتی مشروع در برخی از نقاط جهان است. دلیل این است که بر خلاف ایمیل از طریق اینترنت عمومی، حامل که شبکه های خود را پلیس دستورالعمل ها و بهترین شیوه برای صنعت رسانه های تلفن همراه تعیین کرده اند (از جمله تبلیغات تلفن همراه). IAB (تعاملی دفتر تبلیغات) و انجمن بازاریابی موبایل (MMA)، و همچنین، دستورالعمل تاسیس و بشارت استفاده از کانال های تلفن همراه برای بازاریابان. در حالی که این در مناطق توسعه یافته مانند شمال امریکا، غرب اروپا و برخی کشورهای دیگر، پیام های اسپم همراه (SMS به مشترکان تلفن همراه بدون انتخاب کردن سامانه پیامک در مشروع و صریح توسط مشترک ارسال می شود) مفید بوده است باقی می ماند یک موضوع در بسیاری از نقاط دیگر از جهان، تا حدی به حامل فروش پایگاه داده های عضو خود را به اشخاص ثالث به علت. در هند، کاربران تلفن همراه با این حال، تلاش های دولت از ایجاد نشود تماس ثبت ملی کمک کرده اند برای جلوگیری از تبلیغات اس ام اس با ارسال یک SMS ساده یا تماس 1909. [4] [5]

بازار تلفن همراه از طریق SMS به سرعت در اروپا و آسیا به عنوان یک کانال جدید برای رسیدن به مصرف کننده گسترش یافته است. اس ام اس در ابتدا پوشش رسانه ای منفی در بسیاری از نقاط اروپا برای شکل جدیدی از اسپم به عنوان برخی از تبلیغات لیست خریداری شده و محتوا ناخواسته به تلفن مصرف کننده ارسال را دریافت کرد. با این حال، به عنوان دستورالعمل در محل توسط اپراتورهای تلفن ارسال اس ام اس همراه قرار داده، اس ام اس با 100 میلیون SMS تبلیغاتی در هر ماه ارسال می شود تنها در اروپا تبدیل شده است شعبه محبوب ترین در صنعت بازاریابی موبایل.

در اروپا اولین کراس حامل کمپین پیامک کوتاه با Txtbomb در سال 2001 برای انتشار سوابق جزیره اجرا شد، در شمال امریکا آن را دم شرکت Labatt در سال 2002. در طول چند سال گذشته بود کدهای کوتاه تلفن همراه به عنوان یک کانال جدید به طور فزاینده محبوب شده است برای برقراری ارتباط به مصرف کننده تلفن همراه. مارک های را آغاز کرده اند برای درمان کد کوتاه تلفن همراه به عنوان پنل اس ام اس یک نام دامنه همراه اجازه می دهد که مصرف کننده به متن پیام نام تجاری در یک رویداد، در فروشگاه و هر گونه رسانه های سنتی.

خدمات بازاریابی اس ام اس به طور معمول اجرا کردن یک کد کوتاه، اما ارسال پیام های متنی به یک آدرس ایمیل دیگر روش است (هر چند این روش توسط حامل پشتیبانی نمی شود). کدهای کوتاه 5 یا 6 رقمی که توسط تمام اپراتورهای تلفن همراه در یک کشور برای استفاده از کمپین با نام تجاری و دیگر خدمات مصرف کننده اختصاص داده شده است. با توجه به قیمت بالای کدهای کوتاه از 500- $ 1000 $ در ماه، بسیاری از کسب و کارهای کوچک انتخاب کردن برای به اشتراک گذاشتن یک کد کوتاه به منظور کاهش هزینه های ماهانه. اپراتورهای دامپزشک همراه هر نرم افزار کد کوتاه قبل از ارائه مجوز و نظارت بر خدمات مطمئن شوید آن را از شرح خدمات اصلی خود را واگرا است. جایگزین دیگری برای ارسال پیام توسط کد کوتاه یا ایمیل است به انجام این کار از طریق خود فرد شماره تلفن اختصاص داده شده.

علاوه بر این کدهای کوتاه، پیامک های ورودی را می توان در اعداد طولانی دریافت (فرمت شماره بین المللی، به عنوان مثال 44 7624 805000 و یا قالب شماره ایالات متحده، [6] به عنوان مثال 757 772 8555)، که می تواند به جای کدهای کوتاه و یا استفاده از حق بیمه دارای امتیاز کوتاه پیام برای دریافت اس ام اس در برنامه های مختلفی، مانند تبلیغات محصول و مبارزات.پیامک تبلیغاتی منطقه ای اعداد طولانی در سطح بین المللی در دسترس، و همچنین قادر می سازد کسب و کار به شماره خود، به جای کدهای کوتاه که معمولا در سراسر تعدادی از مارک های به اشتراک گذاشته. علاوه بر این، اعداد طولانی اعداد غیر حق بیمه بین المللی به درون است.

یک معیار کلیدی برای تأمین است که مصرف کننده مردد به خدمات. اپراتورهای تلفن همراه خواهان انتخاب دو در از مصرف کننده و توانایی برای مصرف کننده به انتخاب کردن از سرویس در هر زمان با ارسال کلمه STOP را از طریق SMS. این دستورالعمل ها در CTIA راهکار و MMA مصرف کننده بهترین روش راهنمایی [7] که توسط همه بازاریابان تلفن همراه در ایالات متحده به دنبال تاسیس سامانه پیامک شده است. در کانادا، انتخاب کردن در اجباری خواهد بود یک بار در اینترنت مبارزه و قانون هرزنامه بی سیم می آید در نیروی در اواسط سال 2012.
MMS

MMS بازاریابی تلفن همراه می تواند شامل تصاویر به صورت خودکار بهنگام از تصاویر، متن، صوتی و تصویری. این محتوا همراه از طریق MMS (خدمات پیام چند رسانه تحویل). تقریبا تمام گوشی های جدید تولید شده با یک صفحه نمایش رنگی قادر به ارسال و دریافت پیام استاندارد MMS. مارک های قادر به هر دو ارسال (همراه خاتمه) و دریافت (همراه سرچشمه) محتوای غنی از طریق MMS A2P (نرم افزار به فرد) شبکه های تلفن همراه به مشترکین تلفن همراه است. در برخی شبکه ها، مارک های نیز قادر به حمایت از پیام هایی که از P2P (فرد به فرد) فرستاده شده است.

نمونه های خوبی از MMS کمپین های بازاریابی تلفن همراه سرچشمه مبارزات جاری موتورولا در مجلس بلوز سالن، که در آن نام تجاری اجازه می دهد تا مصرف کننده برای ارسال عکس های تلفن همراه خود را به هیئت مدیره LED در زمان واقعی و همچنین وبلاگ تصاویر خود را آنلاین می باشد.

احتمالا به این مقالات علاقه دارید: