پنل اس ام اس شیراز؛ ارسال پیامک تبلیغاتی در استان فارس


در میان روش های مختلف تبلیغاتی، ارسال پیامک انبوه امروزه به عنوان یکی از روش های نوین و مؤثر تبلیغاتی شناخته می شود که در شهرهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. شهر شیراز نیز با داشتن بیش از 5/1 میلیون نفر جمعیت و ظرفیت بالای سرمایه گذاری و کسب و کار، از جمله شهرهایی است که استفاده از سامانه پیامکی و ارسال اس ام اس تبلیغاتی در آن رواج دارد. پنل اس ام اس شیراز درگاهی است که صاحبان مشاغل در این شهر می توانند با استفاده از آن به راحتی به انتشار محتوای تبلیغاتی خود مشغول شوند.

سامانه پیامکی شیراز

همانطور که می دانید افزایش جمعیت با افزایش تقاضا همراه است و افزایش تقاضا نیز باعث افزایش عرضه می شود. نتیجه ی این اتفاقات بیشتر شدن تعداد کسب و کارها در هر صنف شغلی و افزایش رقابت بین آن ها است. با افزایش رقابت، تبلیغات اولیت زیادی پیدا می کند. استفاده از پنل پیامکی به منظور ارسال پیامک انبوه راهی کم هزینه و پر بازده است که صاحبان مشاغل برای برطرف کردن نیازهای تبلیغاتی خود از آن استفاده می کنند. این موضوع در شهرهای بزرگ تر و پرجمعیت تر نمود بیشتری پیدا می کند به صورتی که پنل پیامکی شیراز در لیست پرکاربردترین سامانه های پیامکی ایران قرار دارد. به همین منظور در ادامه راهکارهایی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی و همچنین امکانات پنل اس ام اس شیراز را با هم مرور خواهیم کرد.

امکانات پنل پیامکی شیراز

برای استفاده از سامانه پیامکی در شهرهای بزرگ، باید در درجه ی اول امکانات و قابلیت های پنل اس ام اس شیراز را برای دریافت نتیجه ی بهتر بشناسیم. امکاناتی که شرایط تبلیغات را برای کاربر پنل پیامکی آسان تر و مؤثرتر می کند.

ارسال پیامک انبوه در شیراز

هدف کاربران از استفاده از پنل اس ام اس در اختیار داشتن تعداد زیادی از مخاطبان و در واقع تبلیغات با مخاطبان هرچه بیشتر است. قابلیت ارسال پیامک انبوه در شیراز برای صاحبان مشاغل در این شهر این شرایط را فراهم می کند تا در هر لحظه بتوانند محتوای تبلیغاتی خود را با هر تعداد از مخاطبان که می خواهند به اشتراک بگذارند.

ارسال منطقه ای پیامک به هر کجای شیراز

در شهرهای بزرگ، در بسیاری از مشاغل مشتریان به صورت بومی بین کسب و کارهای شهر تقسیم شده اند. یعنی به دلیل شلوغی و ترافیک، مردم ترجیح می دهند اکثر نیازهای خود را در منطقه و محدوده ی خود برطرف کنند. همین موضوع سبب می شود تا امکان ارسال منطقه ای پیامک برای صاحبان مشاغل به یکی از قابلیت های مهم سامانه پیامکی تبدیل شود. در پنل اس ام اس شیراز شما می توانید ارسال پیامک تبلیغاتی خود را بر اساس شهر و استان، کد پستی، پیش شماره و یا از طریق ارسال BTS ایرانسل صورت دهید. با استفاده از این قابلیت شما می توانید با محدود کردن مخاطبانتان به یک محدوده خاص، نه تنها هزینه ی تبلیغات خود را کمتر کنید، بلکه نتیجه ی بهتری نیز دریافت کنید.

ارسال پیام صوتی

یکی از راه های ارسال پیامک تبلیغاتی به گیرنده های مسدود استفاده از پیام صوتی است. کاربر سامانه پیامکی می تواند با استفاده از این قابلیت محتوای تبلیغاتی خود را از طریق پیام صوتی به گیرنده هایی که اس ام اس تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند ارسال نماید. همچنین پیام صوتی به عنوان یکی از تأثیرگذارترین امکانات پنل اس ام اس شیراز شناخته می شود.

ارسال پیامک به شماره های خودتان

شما می توانید از طریق ارسال پیامک گروهی در پنل پیامکی خود، به لیستی از شماره هایی که خودتان مشخص می کنید اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید. همچنین می توانید برای این ارسال ها تنظیماتی نظیر زمان ارسال، دفعات ارسال و ... را اعمال کنید که پیامک های از پیش تعیین شده ی شما به گروه شماره هایی که از قبل در سامانه پیامکی خود وارد کرده اید ارسال گردد.

جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید:

01132312030 (10 خط)