تبلیغات از طریق پیامک صوتی چه مزیت هایی دارد


ارسال پیامک صوتی یکی از روش های تبلیغاتی است که پس از معرفی توسط سامانه های ارسال پیام کوتاه، به شدت مورد توجه کارفرمایان کسب و کارها قرار گرفت. سامانه های پیامکی پس از فراگیر شدن استفاده از ارسال پیامک تبلیغاتی، به دنبال راهی بودند تا امکانات بیشتری را برای تبلیغات در اختیار کاربرانشان قرار دهند. بدیهی است که تبلیغات صوتی تأثیر بیشتری در مقابل متن داشته باشد. از همین رو امکان تبلیغات صوتی را به پنل اس ام اس اضافه کردند. موضوعی که امروز مورد بحث قرار می دهیم معرفی پیامک صوتی و کاربرد آن در راستای بازاریابی و جذب مشتری است.

پیامک صوتی چیست و چگونه کار می کند؟

یکی از امکاناتی که پنل های پیامکی برای کاربرانشان در نظر گرفته اند، امکان ارسال پیامک صوتی است. به این صورت که کاربر با ضبط صدای خود در سامانه و یا انتخاب فایل صوتی از پیش آماده شده، می تواند اقدام به ارسال پیام صوتی برای مخاطبان خود کند. پس از ارسال پیام صوتی از طرف کاربر، به صورت خودکار از طرف سامانه پیامکی با مخاطب تماس حاصل می شود و پیامک صوتی برایش پخش می شود.

کاربرد های پیام صوتی

همانطور که قبلاً گفتیم، تأثیر صدا در تبلیغات بیشتر از متن است. یکی از کاربرد این تأثیرگذاری ها استفاده از پیامک صوتی برای برندسازی است. با کمی جستجو در اینترنت در خواهید یافت که بسیاری از برندهای بزرگ دنیا، از تبلیغاتی صوتی نیز به منظور برندسازی و ماندگاری در خاطر مشتری استفاده می کنند. صدای خاص، جمله کلیدی خاص و مسائلی از این دست را می توان به یک شعار برای برند تبدیل کرد و با تکرار آن و ارسال پیامک صوتی می توان آن را در ذهن مشتری و مخاطبان حک کرد.

یکی دیگر از کاربردهای ارسال پیام صوتی، استفاده از آن به منظور اطلاع رسانی ها و یادآوری ها است. قطعاً پیام های صوتی بیشتر در یاد می مانند و تأثیرگذاری بیشتری در اطلاع رسانی ها نیز خواهند داشت. کاربر سامانه ارسال پیامک می تواند با استفاده از پیامک صوتی، مسائلی که نیاز به خبر رسانی دارند و از اهمیت زیادی برخوردارند را به اطلاع مخاطبان خود برسانند.

مهم : پیامک صوتی راهی برای ارتباط با گیرنده های مسدود

بدیهی است که عده ی زیادی از کاربران گیرنده های خود را مسدود کرده اند تا پیامک تبلیغاتی برای آنها ارسال نشود. یکی از راه های ارسال پیام تبلیغاتی برای این دسته از کاربران استفاده از پیامک صوتی است. به این معنی که شما پیام صوتی خود را ارسال می کنید و سامانه ارسال پیامک پس از 30 دقیقه بررسی خواهد کرد که تبلیغات صوتی شما برای کدام کاربرها ارسال نگردیده، سپس به صورت خودکار پیام صوتی شما را برای آنها ارسال می کند. در واقع سامانه به صورت هوشمند گیرنده های مسدود را از لیست سیاه مخابرات شناسایی کرده و پیامک صوتی شما را برای آنها ارسال می کند.

جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید:

01132312030 (10 خط)