کاربرد پنل پیامک برای مهدکوک ها


رقابت زیاد در بین مشاغل باعث شده تا تبلیغات به یک امر حیاتی بدل شود. یکی از روش های تبلیغاتی نوین که امروزه در بین مشاغل از اهمیت زیادی برخوردار است، استفاده از سامانه پیامکی به منظور ارسال پیامک تبلیغاتی است. شاید با یک نگاه به صندوق ورودی پیامک های گوشی تلفن همراه خود متوجه تعداد زیادی از پیامک تبلیغاتی هایی می شویم که روزانه برایمان ارسال می شوند. دلیل این که این تعداد از کسب و کارها از ارسال پیامک انبوه برای تبلیغات استفاده می کنند فقط یک چیز است و آن هم چیزی جز میزان تأثیرگذاری زیاد در مقابل هزینه ی مقرون به صرفه نیست.

در این مقاله قصد داریم تا نیازهای تبلیغاتی مهدکودک ها را مورد بررسی قرار دهیم و با مروری بر امکانات سامانه ارسال پیامک ببینیم چه بخشی از آن را می توان از این طریق پوشش داد، در واقع به طور کلی کاربرد پنل پیامک برای مهدکودک را بررسی خواهیم کرد.

کدام نیاز مهدکودک ها با پنل اس ام اس رفع می شود؟

امروزه اغلب مدارس و مهد کودک ها از سیستم های حضور و غیاب استفاده می کنند. این موضوع به آنها اجازه می دهد تا ضمن کنترل حضور و غیاب بچه ها، مسائل مالی آنها را نیز مدیریت کنند. استفاده از پنل پیامک و اتصال آن به سیستم های حضور و غیاب به مهدکودک این امکان را می دهد تا تردد فرزندان را از طریق ارسال پیامک به والدینشان اطلاع دهد چرا که این موضوع برای والدینی که فرزندان خود را از طریق تاکسی دربستی و یا سرویس به مهدکودک می فرستند اهمیت زیادی دارد، همچنین یادآوری مسائلی مانند تعداد جلسات باقی مانده، سررسید پرداخت شهریه ماهانه و مسائلی از این دست را به صورت خودکار انجام دهد.

پس درواقع به این نتیجه می رسیم که اولین نیازی که مهدکودک ها می توانند با استفاده از سامانه پیامکی مرتفع کنند، موضوع اطلاع رسانی است. مدیران مهدکودک ها می توانند از طریق ارسال پیامک اطلاع رسانی مسائل مختلف را به خانواده ها انجام دهند. مسائلی مانند تردد کودکان، تغییرات مجموعه، سررسید پرداخت شهریه، شروع دوره های جدید آموزشی وگاهاً باز یا بسته بودن مهدکودک در روزهای تعطیل را می توان به راحتی با کمترین هزینه و بدون دردسر از طریق ارسال پیامک به اطلاع والدین اطلاع داد.

بازاریابی از طریق سامانه پیامکی

مهدکودک ها هم مانند سایر مشاغل باید دائماً در حال جذب مشتریان جدید باشند. چرا که در بهترین حالت کودکان با رسیدن به سن مدرسه دیگر مشتری آنها نخواهند بود. بنابراین نباید از تبلیغات و بازاریابی غافل شوند. سامانه ارسال پیامک ویژه مهدکودک ها با در نظر گرفتن امکانات مناسب، شرایط را برای تبلیغات مهدکودک ها آسان تر می کند. در ادامه به معرفی امکاناتی مهدکودک ها می توانند به منظور ارسال پیامک تبلیغاتی از آن استفاده کنند می پردازیم.

ارسال پیامک انبوه

پنل اس ام اس به کاربر این اجازه را می دهد تا در هر زمان از روز بتواند محتوای تبلیغاتی خود را به تعداد زیادی از مخاطبان ارسال کند. سهولت ارسال پیامک انبوه در کنار هزینه ی مناسب استفاده از سامانه پیامکی باعث می شود تا استفاده مستمر از این روش تبلیغاتی با نتایج خیلی خوبی همراه باشد.

ارسال پیامک منطقه ای

برای خانواده ها نزدیکی مهدکودک فرزندانشان به محل زندگی اهمیت زیادی دارد. ارسال منطقه ای برای کاربر شرایطی را فراهم می کند تا بتواند پیامک تبلیغاتی خود را به محدوده فعالیت و محله های نزدیک به خود ارسال کند. با این کار کاربر نه تنها از ارسال پیامک تبلیغاتی بیهوده و اتلاف هزینه جلوگیری می کند بلکه شانس خود را برای جذب مشتریان جدید افزایش می دهد.

ارسال بر اساس سن و جنسیت

تقریباً مسئولیت انتخاب مهدکودک فرزندان در بیشتر خانواده ها به عهده ی مادران است. پس با تفکیک لیست مخاطبان خود به خانم ها و ارسال به سن های بالای 30 می توان شانس خود را برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی به مادران بیشتر کرد. این کار باعث هدفگیری دقیق تر مخاطبان و افزایش سهولت مسیر تبدیل مخاطب به مشتری می شود.

پیامک صوتی

می توان گفت که بدیهی است که تأثیر صدا از متن به مراتب بیشتر باشد. به همین دلیل پنل اس ام اس امکان ارسال پیامک صوتی را برای کاربران در نظر گرفته تا از این طریق بتوانند محتوای صوتی تبلیغاتی خود را به مخاطبان خود ارسال کنند.

جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید:

01132312030 (10 خط)