راهکارهای سامانه پیامکی برای کارواش ها


پنل پیامکی یکی از راه های تبلیغاتی و ارتباطی است که امروزه در انواع کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد. ارسال پیامک های تبلیغاتی، حفظ ارتباط مستمر با مشتریان و اطلاع رسانی از مهم ترین کاربردهای سامانه ارسال پیامک برای مشاغل مختلف است.

کسب و کاری که امروز می خواهیم مورد بررسی قرار دهیم کارواش ها و مراکز خدمات خودرویی هستند. کاربرد پنل اس ام اس برای این دسته از مشاغل کمی متفاوت با سایر کارهای خدماتی است. به همین دلیل در ادامه به کاربرد سامانه پیامکی برای کارواش ها و راهکارهای استفاده ی بهینه برای ارسال پیامک تبلیغاتی این مشاغل خواهیم پرداخت.

کاربرد سامانه پیامکی برای کارواش ها

همانطور که همیشه گفتیم استفاده از سامانه ارسال پیامک برای مشاغل یک روش مؤثر تبلیغاتی است اما تعیین هدف و مسیر برای رسیدن به بیشترین بازدهی نیازمند دقت و برنامه ریزی است.

معرفی کارواش از طریق ارسال پیامک انبوه

اگر کارواش شما تازه شروع به کار کرده و یا به مکان جدیدی نقل مکان کردید، ارسال پیامک تبلیغاتی راهکاری خوبی برای معرفی شما است. محتوایی که برای ارسال پیامک در این زمینه آماده می کنید، باید کوتاه، حاوی نام، آدرس و شماره تلفن شما باشد. سعی کنید در کوتاه ترین و قابل لمس ترین حالت ممکن وجه تمایز خود را نسبت به رقبا در محتوای پیامک تبلیغاتی خود بگنجانید.

استفاده از ارسال منطقه ای پیامک به منظور تأثیرگذاری بیشتر

در پنل پیامکی شما امکانی وجود دارد که می توانید با توجه به موقعیت جغرافیایی و کد پستی اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی خود کنید. این امکان به شما کمک می کند تا بتوانید مجموعه ی خود را به مخاطبانی معرفی کنید که احتمال این که مشتری شما شوند بیشتر از کسانی است که باید از مسافت های دورتر به مجموعه ی شما بیایند. در واقع این موضوع باعث می شود تا بازخورد بیشتری از پیامک تبلیغاتی ارسالی خود بگیرید.

جلب اعتماد از طریق ارسال بر اساس سن و جنسیت

حتماً تا به حال متوجه شدید که مشتریان شما بر اساس سن و سال و جنسیت دارای اخلاقیات متفاوت هستند. بنابراین می توانید با استفاده از این امکان سامانه پیامکی خود، محتوای متفاوتی برای پیامک تبلیغاتی گروه های مختلف سنی، دختر، پسر، زن و مرد ارسال کنید. به این معنی که برای مثال این که مجموعه ی شما دارای کافه و محیطی باشد که مشتریان شما بتوانند مدت انتظار خود را در آنجا بگذارنند، قطعاً برای جوانان از جذابیت بیشتری برخوردار است و می توانید اس ام اس تبلیغاتی خود را با تأکید بر روی چنین موضوعاتی برایشان ارسال کنید.

نوبت دهی از طریق ارسال پیامک

کارواش ها از آن دسته مشاغلی هستند که روزهای خلوت کاری و روزهای پیک کاری دارند. درواقع کمتر دیده می شود در آب و هوای بارانی فردای اقدام به شست و شوی خودروی خود کند، اما اولین روز آفتابی پس از چند روز بارش باران، معمولاً زمانی است که عده ی زیادی تصمیم به رفتن به کارواش را می گیرند. موضوعی که حائز اهمیت است گاهاً شلوغ بودن کارواش ها و صف های انتظار طولانی باعث از دست رفتن برخی مشتریان می شود.

شما می توانید در راستای حمایت از حقوق مشتری، با استفاده از یک نرم افزار نوبت دهی و اتصال آن به سامانه ارسال پیامک خود، اقدام به نوبت دهی خودکار از طریق ارسال پیامک کنید. به این شکل که مشتری با ارسال اطلاعات مورد نیاز شما به پنل پیامکی شما، نوبت خود را دریافت کرده و در صورت حضور در زمان نوبت به کمترین میزان انتظار خدمات مورد نظر خود را دریافت کند. البته در صورتی که شما سیستم نوبت دهی پیامکی داشته باشید نباید از ارسال اس ام اس تبلیغاتی درباره ی این موضوع قافل شوید. ارزش زمان را فراموش نکنید. این موضوع می تواند مشتریان زیادی برای شما جذب کند.

جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید:

01132312030 (10 خط)