راهکارهای سامانه پیامکی برای رستوران، فست فود و کافی شاپ ها


راهکارهای سامانه پیامکی برای رستوران، فست فود و کافی شاپ ها

با شدت گرفتن استفاده از شبکه های مجازی، امروزه تبلیغات اهمیت ویژه ای برای تمامی مشاغل پیدا کرده به گونه ای که تقریباً غیرممکن است که وارد اینستاگرام یا دیگر شبکه های مجازی شوید و تبلیغاتی به چشمتان نخورد. اما داغ‌ترین رقابت در این میان، بین رستوران ها، فست فودها، کافی شاپ ها و به طور کل مراکز ارائه وعده های غذایی و میان وعده ها می باشد. به همین دلیل امروز قصد داریم تا یکی از راه های تبلیغات که ممکن است از آن غافل شوید یعنی استفاده از پنل پیامکی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی را شرح دهیم.

سامانه پیامکی، نزدیک ترین راه ارتباط بین شما و مشتریانتان

همانطور که در ابتدای بحث به آن اشاره کردیم، امروزه شاید یکی از همه گیر ترین راه های تبلیغاتی برای این دسته از مشاغل، استفاده از شبکه های مجازی است. اما باید در نظر داشته باشید که این موضوع به تنهایی نمی تواند تمامی نیازهای تبلیغاتی شما را برآورده کند. سامانه پیامکی به شما کمک می کند تا با طیف بیشتری از مردم و مشتریان در ارتباط باشید و با هزینه ای کم و مناسب بتوانید از طریق ارسال پیامک انبوه، محصولات و خدمات خود را به عده ی بیشتری معرفی کنید. همچنین بدیهی است که تأثیر استفاده از پنل پیامک تبلیغاتی به مراتب از شبکه های اجتماعی بیشتر است چرا که تمامی کسانی که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند تلفن همراه دارند، اما الزاماً عکس قضیه صادق نیست.

سامانه پیامکی، نزدیک ترین راه ارتباط بین شما و مشتریانتان

همچنین استفاده از سامانه پیامکی راهی مناسب برای ارتباط میان شما و مشتریانتان است. شما می توانید به کمک ارسال اس ام اس به راحتی به تعامل با مشتریان خود بپردازید و تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به مجموعه ی خود را در اختیار مشتریانتان قرار دهید. در ادامه به بررسی جزئی تر کاربرد پنل پیامکی و همچنین راهکارهای بازاریابی با استفاده از پنل اس ام اس خواهیم پرداخت.

معرفی و اطلاع رسانی تغییرات منو غذا و موارد جدید

اطلاع رسانی به طور کلی موضوع بسیار مهمی در فواصل زمانی مختلف برای یک رستوران یا کافی شاپ است. اگر شما به تازگی اقدام به بازگشایی یک رستوران یا کافی شاپ کرده اید، استفاده از پیامک تبلیغاتی راهی مناسب برای معرفی مجموعه ی شما به مردم است. امکاناتی نظیر ارسال پیامک منطقه ای و یا نشانه گیری دقیق در پنل پیامکی برای شما در نظر گرفته شده که کمک می کند تا به راحتی به مخاطبان مدنظر خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

موضوع دیگری که در زمینه اطلاع رسانی به اهمیت استفاده از پنل اس ام اس می افزاید، جابجایی رستوران یا فست فود شما و تغییر آدرس شماست. گاهاً ممکن است با یک خیابان جابجایی، شاهد ریزش بخشی از مشتریانتان باشید. با استفاده از پنل پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی به مشتریان با ارسال اس ام اس می توانید به تعداد مشتریان وفادار خود افزوده و همچنین رضایت آنها را نسبت به پیگیری خود جلب کنید.

معرفی و اطلاع رسانی تغییرات منو غذا و موارد جدید

روش های ویژه و مناسبت های خاص

معمولاً هر کافی شاپ و رستورانی ممکن است ایام خاصی را به دلایل مختلف مانند سالگرد بازگشایی و مناسبت هایی مانند روز مادر و ... برای برگزاری یک جشنواره فروش ویژه در نظر بگیرند. تکنولوژی کاهش سود در فروش محصولات، زمانی به صرفه است که شما بتوانید فروش کلی خود را بیشتر کرده و در نتیجه این موضوع منتهی به سود بیشتری شود.  ارسال پیامک انبوه از طریق سامانه پیامکی این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید تخفیف های ویژه ی خود را به عده ی بیشتری ابلاغ کنید و تنها با استفاده پنل پیامک تبلیغاتی جایگاه خود را در بازار رقابت در این مناسبت ها بالاتر ببرید.

سفارش آنلاین از طریق سامانه پیامکی

یکی از امکاناتی که در پنل پیامکی برای شما در نظر گرفته شده است، منشی پیامکی است. شما می توانید امکان سفارش از طریق ارسال اس ام اس را برای مشتریانتان فراهم کنید تا ضمن احترام به وقت مشتری، روال سفارش را نیز برایشان راحت تر کنید.

سفارش آنلاین از طریق سامانه پیامکی

نظرسنجی و برگزاری مسابقات از طریق سامانه ارسال پیامک

شاید برای همه ی ما اتفاق افتاده باشد که از جایی خرید کرده باشیم و از کیفیت محصولات و یا خدمات ارائه شده راضی نبوده باشیم. نظرسنجی و امکان انتقاد برای مشتری، این حس را به وجود می آورد که بتواند بار دیگر نیز به آن رستوران یا کافی شاپ اعتماد کنند. پنل اس ام اس این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به ارتباط نزدیک با مشتریان و دریافت بازخورد و میزان رضایت آنها از مجموعه ی خود بپردازید.

برگزاری مسابقات نیز این روزها راه خوب برای معرفی برند و نام رستوران است. یکی دیگر از امکانات سامانه ارسال پیامک که می توان از آن برای تهییج مشتریان و افزایش ارتباط میان برند شما و مشتریانتان استفاده کرد، برگزاری مسابقات و در نظر گرفتن جوایزی برای برنده یا برنده ها است. این جوایز حتی می توانند از میان محصولات خودتان باشند، مانند یک وعده شام رایگان برای 4 نفر یا یک هفته استفاده از 50 درصد تخفیف و جوایزی از این دست.

جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید:

01132312030 (10 خط)