ارسال اس ام اس تبلیغاتی چگونه می تواند مثمرثمر باشد؟


چگونگی مثمرثمر بودن ارسال اس ام اس تبلیغاتی


در این مقاله قصد داریم نکات کلیدی را بیان کنیم که برای ارسال پیامک تبلیغاتی موفق به آن نیاز دارید. این راهنما حاصل تجربیات افراد موفقی است که با خرید پنل پیامک و استفاده اصولی از آن کسب و کار خود را متحول کرده اند. پیشنهاد راستین اس ام اس مطالعه دقیق آن است.


1- در تهیه متن اس ام اس خلاقیت به خرج دهید

خلاقیت در ایجاد متن پیامک

اگر میخواهید مخاطب پیامک شما را از میان چندین پیامکی که روزانه دریافت می کند بخواند باید خلاقیت به خرج دهید و سعی کنید متن منحصربفرد و هوشمندانه ای تولید کنید بطوری که مخاطب ترغیب شود پیامک شما را باز کرده و آنرا بخواند. چنانچه متن اس ام اس جذابیت و نوآوری نداشته باشد نمی توانید انتظار دریافت بازخورد خوبی را داشته باشید. 

نکته بعدی تداوم در ارسال اس ام اس تبلیغاتی است. حتما پیش آمده که از طرف فروشگاه یا موسسه ای پیامک های تبلیغاتی زیادی دریافت کرده اید و در ابتدا توجه ای به آنها نمی کردید. اما پس از دریافت چندین اس ام اس ترغیب شده اید که برای یکبار هم شده آن پیامک را باز کرده و از صحت و سقم آن مطلع شوید.

 بنابراین یکبار ارسال پیامک، نتیجه آنچنانی ندارد بلکه ارسال مداوم همراه با یک استراژی درست است که شما را به هدفتان می رساند. البته دقت کنید در انجام این عمل افراط نکنید چون مطمئنا نتیجه عکس خواهد داد.


2- جامعه هدف را درست انتخاب کرده و صبر پیشه کنید

اگر می خواهید تبلیغات اس ام اسی موفق داشته باشید و بهترین بازخورد را از طرف مخاطبانتان دریافت کنید، ابتدا باید جامعه هدف خودتان را بشناسید، به عبارت دیگر باید قشر و صنفی که گیرنده پیامک شما هستند با دقت انتخاب شوند. بدون شک تمام افراد جامعه مخاطب شما نیستند و محصول یا خدماتی که قصد تبلیغش را دارید به کارشان نمی آید.

 توجه داشته باشید هیچکدوم از شیوه های تبلیغاتی رایج اعم از خرید پنل پیامک و ارسال پیامک تبلیغاتی در کوتاه مدت جواب نمی دهد و موجب افزایش مشتریان شما نمی شود. بلکه تداوم ارسال هدفمند است که شما را به اهداف کسب و کارتان می رساند. کمترین دستاورد اینگونه ارسال ها ثبت نام تجاری و برند شما در ذهن مخاطبانتان می باشد.


3- زمان بندی ارسال پیامک را جدی بگیرید

زمانبدی دقیق ارسال پیامک

به نظر شما تبلیغات تورهای مسافرتی چه زمانی بیشتر تاثیرگذاری را دارد؟

مسلما تبلیغات تورهای مسافرتی در ایام تعطیل سال بیشترین تاثیر گذاری را نسبت به سایر ایام سال دارد. این نکته ای است که بسیاری ار افراد هنگام تدوین اس ام اس تبلیغاتی نادیده می گیرند. زمانبدی ارسال پیامک بحث مهم دیگر است. سعی کنید در بازه های زمانی ارسال پیامک انجام دهید که افراد بیشتر به گوشی هایشان دسترسی دارند و پیامک و نوتیفیکیشن هایشان را چک می کنند. بهترین بازه زمانی صبح ها قبل ساعت 9 صبح و همچنین قبل و بعد ساعت کاری و تایم ناهار است. به هیچ وجه بعد ساعت 10 شب ارسال اس ام اس انجام ندهید چون آن بازه زمانی وقت استراحت افراد است و بازخورد مناسبی دریافت نمی گردد.

در نظر بگیرید بعضی از شماره های افراد در لیست سیاه مخابرات قرار دارد و هیچ اس ام اس تبلیغاتی را نمی توان برای آنها ارسال کرد مگر با درخواست خودشان یا یک شماره خدماتی سازی شده، بنابراین انتظارتان باید متناسب با میزان پیامک های ارسال شده و رسیده به دست مخاطب باشد.


4- به مناسبت های مختلف صادقانه و متفاوت تبلیغ نمایید

اگر صاحب فروشگاهی هستید می توانید به بهانه تولد مشتریان دائمی تان پیامک تبریکی برای آنها ارسال کنید و تخفیف هرچند اندکی برایشان در نظر بگیرید. با این کار گام بلندی درجلب نظر آن دسته از مشتریان بر می دارید و این عمل بهترین تبلیغ برای شما می باشد.

برای مخاطبانتان ارزش قائل شوید و آنها را کاملا افراد باهوش و زیرک در نظر بگیرید، پس سعی نکنید در تبلیغات خود اغراق کنید و خودتان را بزرگتر از آن چیزی که هستید نشان دهید. محصول و خدماتی که ارائه می دهید صادقانه تبلیغ کنید. مطمئن باشید تبلیغ صادقانه شما برای مخاطبان قابل تقدیر است.


5- کاهش هزینه تبلیغاتی با استفاده از پنل پیامک رایگان

کاهش هزینه تبلیغاتی با استفاده از پنل پیامک رایگان

دراین شکی نیست که خرید پنل پیامک و ارسال اس ام اس تبلیغاتی کم هزینه ترین روش برای تبلیغات است. برای مثال چاپ و پخش تاراکت های تبلیغاتی را درنظر بگیرید. در این روش علاوه بر هزینه چاپ و پخش تراکت، هزینه ی آلودگی محیط زیست را هم باید در نظر بگیریم که در مقابل تاثیرگذاری این نوع از شیوه تبلیغاتی ناچیز است. پس شکی نیست که تبلیغات پیامکی از هر نظر به صرفه است.

 اکثر سامانه های پیامکی دارای پنل پیامکی رایگان و غیر رایگان می باشند. سامانه پیامکی رایگان معمولا دارای تعرفه ارسال بالاتری است ولی از نظر امکانات تفاوتی با سایر پلن ها ندارد و فقط بابت ارسال پیامک و شارژ پنل از شما هزینه دریافت می کند و بابت فعال سازی هزینه ای از شما دریافت نمی کند.

سامانه پیامکی راستین اس ام اس نیز از این قاعده مستثنی نیست، چنانچه قصد ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه با تعداد بالا دارید بهتر است از پلن اقصادی پنل پیامک راستین اس ام اس استفاده کنید در غیر این صورت می توانید از پنل رایگان سامانه استفاده نمایید تا در هزینه ی تبلیغاتی شما صرفه جویی شگرفی صورت بگیرد. جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید:

01132312030 (10 خط)