در مورد پنل پیامک رایگان راستین اس ام اس بیشتر بدانیم


در مورد پنل پیامک رایگان راستین اس ام اس بیشتر بدانیم


تا حالا با خودتون فکر کردین تفاوت پنل پیامک رایگان با پنل اس ام اسی که هزینه اولیه دریافت میکنه چیه؟

وقتی خرید پنل پیامک رو تو گوگل سرچ میکنیم چند ده صفحه برامون نمایش داده می شه

فرقشون چیه؟؟؟!!!! کدومشون بهترن ؟؟؟!!!!

مهمترین الویت برای اکثر ما تو انتخاب بهترین گزینه: اول از همه کیفیت ارائه ی خدمات و بعد از اون بررسی هزینه هاست و همه ی ما اینو تجربه کردیم.

مهمترین دغدغه ی تیم راستین اس ام اس هم کیفیت خدماتیه که قراره به کاربراش ارائه بده و به خاطر همینه که بر خلاف خیلی از همکارانش، پنل پیامک رایگان رو تو یه پکیج با همه ی امکانات فعال، در اختیارتون قرار میده.


نمونه ای از امکانات پنل پیامک رایگان راستین اس ام اس

انواع ارسال منطقه ای : اگه تازه شروع به فعالیت کردین و قصد ارسال پیام انبوه برای توسعه کارتون رو دارین از انواع ارسال منطقه ای استفاده کنین.ارسال هایی مثل تفکیک شهر و استان،کد پستی، پیش شماره و یا ارسال بر اساس تفکیک سن و جنسیت و ...

ارسال گروهی: با استفاده از انواع ارسال های گروهی مثل ارسال دوره ای، اختصاصی و متناظر میتونین به لیستی از شماره مشتریانتون ارسال منظم و هدفمند داشته باشین.

ارسال bts : علاوه بر انواع ارسال های منطقه ای که بر اساس شماره های ثبت شده در منطقه مورد نظر انجام میشه ارسال بر اساس دکل یا همون bts به شما این امکان رو میده به شماره های فعال در آن منطقه پیامکتون رو ارسال کنین.

یعنی بدون اینکه هزینه ی اولیه برای خرید پنل پیامک پرداخت کنین عضو میشین، یه خط اختصاصی رایگان 12 رقمی که علاوه بر قابلیت ارسال، دریافت پیامک هم داره براتون فعال میشه و فقط کافیه به تعداد پیامک هایی که قصد ارسال دارین حساب کاربریتونو شارژ کنین...

دریافت پیامک راهی که بهتون کمک میکنه تا بعد از ارسال به طور نسبی به میزان بازخورد ارسالتون دسترسی داشته باشین و هم چنین از امکاناتی مثل منشی پیامکی، مسابقه و نظر سنجی استفاده کنید. سایر امکانات پنل می تونین از اینجا مشاهده کنید.


و شما، ارسال پیامک رو بدون پرداخت هزینه های جانبی پنل اس ام اسی کنار ما تجربه کردین.

همین حس خوب اولین تجربه به ما افتخار همراهی 200 هزار کاربر حقیقی و حقوقی رو داده و ما مفتخر به اینیم که اگه شما همچنان در کنار ما هستید کیفیت خدمات ارائه شده بوده و نه هزینه ای که واسه انتخابتون پرداخت کردین

ما نمیخوایم که کاربر با پرداخت هزینه ی اولیه به راستین پایبند بشه. دوست داریم این امکان برای همه فراهم باشه تا بتونین با محیط کاربری سایت و با امکانات پنل که با تلاش زیاد تیم فنی برای رضایت و راحتی شما طراحی شده ، آشنا بشین ،کار کنین و لذت همکاری با راستین اس ام اس بچشین و امیدوارم در نهایت به این نتیجه برسین که راستین اس ام اس بهترین انتخابیه که می تونستین داشته باشین....

حالا دیگه وقتش شده که با آرامش خاطر فرم ثبت نام پنل پیامک رایگان را پر کنید.

درسامانه پیامکی راستین اس ام اس امکانات لازم برای جذب هدفمند مشتریان با ارسال پیامک انبوه فراهم و به راحتی قابل استفاده است. جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید:

01132312030 (10 خط)