خرید پنل اس ام اس چگونه باعث جذب مشتری بیشتر می شود


جذب مشتری با خرید پنل اس ام اس


در مقاله پیشین به بررسی کارایی پنل اس ام اسی در عصر حاضر پرداختیم و با استفاده از آمار و ارقام نشان دادیم که نه تنها ارسال پیامک تبلیغاتی یک تکنولوژی منسوخ شده نیست بلکه روز به روز به ارزش آن افزوده می شود. همچنین با مفهوم و ویژگی های سامانه ارسال پیامک آشنا شدیم. در این مقاله قصد داریم نشان دهیم چگونه خرید پنل اس ام اس باعث جذب مشتریان بیشتر می شود.

مشتریان شما به دو دسته تقسیم می شوند : 1- مشتریان فعلی  2- مشتریان جدید. بنظر کدام دسته از مشتریان دارای ارزش بیشتری برای کسب وکار شماست؟ شاید در وهله اول نظر شما روی مشتریان جدید باشد. ولی جالب است بدانید ارزش مشتریان فعلی شما به مراتب بیشتر از مشتریان جدید است، بطوریکه 40 درصد درآمد ثابت کسب و کار شما از طریق مشتریان فعلی بدست می آید. بدیهی است مشتریان فعلی شما دارای وفاداری بیشتری به بیزینس و برندتان هستند و بهترین گزینه برای تبلیغ و بازاریابی می باشد. بنابراین حفظ مشتریان فعلی و راضی نگه داشتن آنها از نان شب هم برای شما واجب تر است.


پنل اس ام اس چگونه باعث حفظ وفاداری مشتریان فعلی شما می شود؟

راه حل آسان است بازاریابی اجاره ای(rental marketing). بازاریابی اجاره ای به این صورت است که یک خبرنامه پیامکی ایجاد می کنید و در آن همراه با یک پیشنهاد شگفت انگیز از مشتریان خود می خواهید که با ارسال کلمه کلیدی مشخص به خبرنامه شما بپیوندند. سپس با یک برنامه ریزی هدفمند برایشان پیشنهادات جذاب و شگفت انگیز در قالب پیامک ارسال می کنید. اینگونه پیشنهادات مطمئنا مورد استقبال مشتریان شما قرار می گیرد و حتی پیامک های شما را برای دوستان و اطرافیان خود ارسال می کنند.


جذب هدفمند مشتریان جدید با ارسال پیامک انبوه

اگر به تازگی کسب و کار خود را استارت زده اید و بدنبال جذب مشتریان زیاد در یک بازه زمانی کوتاه هستید، خرید پنل پیامکی و فعال سازی گزینه ارسال پیامک انبوه آپشن مناسبی برای شما می باشد.

آن چیزی که در تبلیغات پیامکی حائز اهمیت است آن است که دقیقا جامعه هدف خود را بشناسید و بصورت هدفمند برای آن پیامک انبوه ارسال کنید. در ادامه تعدادی از روش های ارسال هدفمند پیامک انبوه را مرور می کنیم:

- ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت: چنانچه قصد عرضه محصولات آموزشی کنکوری دارید مناسب ترین بازه سنی 20 تا 30 می باشد. شما می توانید در پنل اس ام اسی خود تنها همین جامعه هدف را انتخاب کرده و بیشترین نتیجه را از اس ام اس تبلیغاتی خود بگیرید.

- ارسال منطقه ای هوشمند: ارسال منطقه ای یکی از آپشن های اکثر سامانه های پیامکی است. در این روش انواع اقسام دسته بندی های اعم از ارسال منطقه ای به تفکیک استان ، شهر و نوع اعتباری یا دائمی همراه اول، ارسال منطقه ای به تفکیک استان ، شهر و جنسیت ایرانسل و ارسال منطقه ای به تفکیک استان ، شهر ، سن و جنسیت همراه اول و ... فراهم است. 

درسامانه پیامکی راستین اس ام اس امکانات لازم برای جذب هدفمند مشتریان با ارسال پیامک انبوه فراهم و به راحتی قابل استفاده است. جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید:

01132312030 (10 خط)