راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی


راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی

اس ام اس(sms ) یا پیامک یکی از روش های ارتباطی متداول از قدیم الایام برای تبلیغات و اطلاع رسانی بوده است. با ظهور گوشی های هوشمند این شیوه ارتباطی همچنان کارکرد خودش را حفظ کرده است. اگر قصد بازاریابی محصول یا خدمات خود را دارید خرید پنل ارسال اس ام اس یکی گزینه های پیش رو است. در این مقاله کارکرد اینگونه سیستم ها را بررسی کرده و معیارهای خرید بهترین پنل پیامکی را با هم مرور می کنیم.


آیا پنل اس ام اسی همچون گذشته کارایی دارد؟

بدون مقدمه بریم سراغ آمار و ارقام، به نقل از ام بی ای آنلاین بیش از 4 بیلیون نفر در جهان هر روز پیامک ارسال می کنند. بطور میانگین 8 تریلیون اس ام اس توسط اشخاص تبادل می شود. همچنین احتمال دیده شدن محتوای اس ام اس در کمپین های تبلیغاتی 98 درصد است در صورتی که این احتمال در سیستم ارسال ایمیل 20 درصد می باشد. آمار و ارقام ارائه شده به زبان ساده می گوید نه تنها ارسال پیامک تبلیغاتی یک تکنولوژی منسوخ شده نیست بلکه روز به روز به ارزش آن افزوده می شود.


پنل اس ام اسی چیست و یک سامانه ارسال اس ام اس چه ویژگی هایی دارد؟

خب پس از بررسی کارایی پنل اس ام اس با مفهوم و ویژگی های سامانه ارسال پیامک آشنا می شویم. پنل پیامکی بدلیل هزینه بردار بودن ارسال پیامک معمولا به صورت تجاری و مقرون به صرفه برای مشتری ارائه می شود. این پنل ها امکان ارسال گروهی پیامک با هزینه کمتر از اپراتورها را دارند.

بعد از خرید پنل اس ام اسی یک شماره اختصاصی به شما تعلق می گیرد. محتوای مورد نظر و قالب آن را در پنل خود تعیین کنید. سپس در مرحله بعد به تفکیک استان، شهر و جامعه هدف خود همچون معلمان بپردازید و فرایند تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را هوشمندانه سازماندهی کنید. زمانیکه که سیستم شروع به ارسال اس ام اس انبوهمی کند وضعیت دریافت آنها توسط شماره ها مشخص می شود و بعد از اتمام ارسال پیامک انبوه در صورتیکه دریافتی صورت نگیرد مجددا شروع به ارسال می کند.

در پنل پیامکی راستین اس ام اس با توجه مطالب بیان شده، امکانات ذیل برای توسعه دهندگان و مصرف کنندگان شخصی در نظر گرفته شده است:

- تکی و گروهی به شماره های دلخواه

- زمان بندی ارسال در یک زمان معین

- ارسال منطقه ای به تفکیک استان ، شهر و نوع اعتباری یا دائمی همراه اول

- ارسال منطقه ای به تفکیک استان ، شهر و جنسیت ایرانسل

- ارسال منطقه ای به تفکیک استان ، شهر ، سن و جنسیت همراه اول

- نمایش ریز پیامک ها در ارسال های گروهی و تکی

- دفترچه تلفن با قابلیت ثبت نا محدود گروه و مخاطب

- اجرای نظر سنجی پیامکی با قابلیت شمارش خودکار پیامک های دریافتی

- اجرای مسابقه پیامکی با قابلیت شمارش خودکار پیامک های دریافتی و قرعه کشی بین برنده ها

- سرویس ارسال و دریافت از طریق url ویژه برنامه نویسان

- سرویس ارسال و دریافت از طریق webservice ویژه برنامه نویسان

- پشتیبانی فنی و تیکتی 24 ساعته

جهت برقراری تماس با کارشناسان شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید :

01132312030 (10خط)